O PROJEKTE   |   O DOMÁCOM NÁSILÍ   |   NAPÍŠTE NÁM   |   NOVINKY

Späť na zoznam noviniek

Tlačová správa

18.10.2012

BOJUJTE PROTI DOMÁCEMU NÁSILIU S NOVÝM SYMBOLOM - NÁUŠNICAMI ODHODLANIA

Spoločnosť AVON rozširuje svoju ponuku symbolov „odhodlania“ o ďalšiu novinku, Náušnice odhodlania, ktorých kúpou podporíte boj proti domácemu násiliu.

Kampaň 15/2012 (predajné obdobie október/november 2012)

Každá tretia žena zažije počas svojho života násilie. Ženy, ktoré sú zneužívané, nikdy nedokážu využiť naplno svoj potenciál, čo zraňuje ich rodinu, celú spoločnosť – celý náš svet. Spoločne sme schopní zabezpečiť lepšiu budúcnosť pre tieto ženy a ich rodiny. Spoločnosť Avon Cosmetics sa venuje problematike domáceho násilia od roku 2008, kedy vznikol projekt Avon proti domácemu násiliu. Napĺňať ciele projektu pomáhajú ambasádorka projektu, svetoznáma topmodelka Daniela Peštová a odborný garant a partner projektu – Aliancia žien Slovenska. Súčasťou projektu je aj získavanie finančných prostriedkov na podporu konkrétnych projektov orientovaných na boj proti domácemu násiliu a to predajom špeciálnych symbolov "odhodlania".

Náušnice odhodlania
Rozmery: 2 cm x 1,5 cm
Bežná cena: 3,00 €

AVON predstavuje nový symbol projektu AVON proti domácemu násiliu – Náušnice odhodlania. Náušnice v tvare kruhu pozostávajú z viacerých symbolov nekonečnosti, ktoré sú charakteristickým prvkom projektu AVON proti domácemu násiliu. Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom Avon Ladies alebo  v e-shope na www.chcempomoct.avonsk.sk.